Teeth Whitening – Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Nedir? ( Tarik Dental Clinic )

  • Diş Beyazlatma İstanbul başlıklı yazımıza hoş geldiniz.
  • Diş beyazlatma, diş hekimleri tarafından ve kontrolü altında yapılan bir yöntemdir. Bu işlemlerin amacı dişlere beyaz ve estetik bir görünüm kazandırmaktır.
  • Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle sarararak veya koyulaşarak renk değişikliği sonucu dişler istenmeyen bir hal alırsa, diş beyazlatma işleminin uygulanması akla gelir.
  • Estetik açıdan dişleri güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve diş rengini beyaza yaklaştırmak amacıyla yapılan uygulamalar diş beyazlatmanın bir parçası olarak kabul edilir.
  • Bu amaçla profesyonel olarak diş kliniklerinde uygulanabilecek teknikler olarak, marketten temin edilebilen, diş macunlarını beyazlatan ve evde uygulanabilecek yöntemler gibi çeşitli kimyasal ürünleri içermektedir. Her yöntemin uygulanma şekli, etkinliği ve diş sağlığı üzerindeki etkileri farklı olduğundan her hasta için önerilen yöntem farklılık gösterebilir.

İstanbul Klinikleri Diş Beyazlatma

Şimdi size İstanbul’da diş beyazlatma alabileceğiniz klinikler hakkında yazacağız. Klinikte diş beyazlatma yöntemleri vardır. Dişler kimyasal yöntem ve lazer yöntemi ile beyazlatılabilir. “Tarık Diş Kliniği” uzman doktorlar tarafından sunulmaktadır.

İngilizce Arapça ve Türkçe dil doktorları burada çalışmaktadır. Her ülkeden insanlar için özel olarak bir doktor seçilir. Bu klinikte diş beyazlatma, implant, zirkonyum, veneer, endodonti, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, estetik diş tedavisi, ağız ve çene cerrahisi hizmetleri verilmektedir. İstanbul Diş Beyazlatma için bu kliniğe bakabilirsiniz.

Diş Beyazlatmanın Yan Etkileri Nelerdir?

Diş beyazlatma tedavisi sırasında hastalarda ortaya çıkabilecek komplikasyonlardan bazıları şunlardır:

  • Diş Hassasiyeti: Özellikle diş beyazlatma tedavisinin birinci veya ikinci seansından sonra dişlerde genel hassasiyet hissedilebilir. Hasta soğuk veya sıcak yiyecek tüketmekte, beslenmekte veya ağızdan nefes almakta zorluk çekebilir. Tedavinin sonraki aşamalarında diş hassasiyeti şiddetini kaybeder.
  • Diş Etlerinin Hassasiyeti: Beyazlatıcı ürünlerin diş etleri ile yoğun teması sonucu diş etlerinin tahrişine bağlı hassasiyet gelişebilir. Diğer Diş Tedavileriyle Uyumsuzluk: Beyazlatma sonucunda elde edilen ton, hastaların farklı nedenlerle kullandıkları protez, implant veya dolguların beyaz tonlarıyla aynı olmayabilir. Bu anlamda beyazlatmanın eşit ve estetik olarak sağlanması için birden fazla uygulama seansı yapılması veya ilgili tedavilerin diş hekimi ile birlikte değiştirilmesi gerekebilir.

Diş Beyazlatma İstanbul fotoğrafı aşağıdaki gibi olacaktır.

Tarık Diş Kliniğine Nasıl Gidebilirim?

Tarık Diş Kliniği Telefon Numarası: 00905379296705

İş yeri: Topçular mah. Osman Gazi Cd. No:2 Ofis:4, 34055 Eyüpsultan/İstanbul

Google Haritasındaki konuma erişmek için buraya tıklayın.

Web sitesi: www.tarikdent.com

Diş beyazlatma İstanbul başlıklı makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.